O nas

FIRMA WOJTAS ISTNIEJE MA RYNKU OD 1999 ROKU

Zdobyte doświadczenie pozwala nam na solidną i bezproblemową realizację Państwa zlecenia. Oferujemy Państwu tradycyjną góralską sztukę ciesielską, solidność, piękno i dokładność w wykonaniu naszych domów.

KILKA SŁÓW O NAS

Szanowni Państwo witamy serdecznie na naszej stronie internetowej, dziękując jednocześnie za zainteresowanie naszym produktem jakim jest dom z drewna.

Firma WOJTAS istnieje na rynku od 1999r. Zdobyte doświadczenie pozwala nam na solidną i bezproblemową realizację Państwa zlecenia. Oferujemy Państwu tradycyjną góralską sztukę ciesielską, solidność, piękno i dokładność w wykonaniu naszych domów.

Realizujemy zlecenia na terenie całego kraju na podstawie dokumentacji budowlanej dostarczonej przez inwestora lub z projektu, który zostanie przygotowany dla Państwa przez projektantów, z którymi współpracujemy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

DLACZEGO DOM Z DREWNA?

Od najdawniejszych czasów drewno było wykorzystywane do budowy domów. Jest to materiał nadzwyczaj trwały, lekki, dobrze izolujący pod względem ciepłą i odporny na działanie środowisk agresywnych. To jedyny materiał, który jednocześnie łączy w sobie: właściwości izolatora i materiału konstrukcyjnego zdolnego do oddychania.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !

Domy drewniane wykonane z grubych, prawdziwych bali nie wymagają dodatkowego ocieplenia, stała wilgotność we wnętrzu utrzymywana jest przez ściany, które pochłaniają lub oddają część wilgoci zawartej w powietrzu – zapewniając specyficzny mikroklimat. Dodatkowym atutem jest bez wątpienia wygląd. Domy z bali są estetyczne i stylowe.

Domy z drewna wciąż są domeną górskich miejscowości. Ich wyjątkowy urok sprawia jednak, że zyskują coraz większe grono zwolenników także poza regionami górzastymi.